Naudinga informacija
Naujienos

NAUJA STOVYKLŲ INTERNETINĖ SVETAINĖ !

Stovyklos INSTAGRAME !

Mes jau TikTok'e ! @varlinuko_vaiku_s

Stovyklų grafikas paskelbtas! Registracija vyksta, vietos tirpsta!

Laukiame visų, ištroškusių gero laiko ir vasaros nuotykių!

stovyklų VIDEO čia !

PRAĖJUSIŲ VASARŲ FOTOGALERIJOS - mūsų FACEBOOK profilyje ir mūsų FACEBOOK puslapyje! Malonaus žiūrėjimo ir visi kartu laukiame naujų nepamirštamų vaizdų!

CHILDREN SUMMER CAMPS IN LITHUANIA 2024!

Daugiau naujienu »

2024 m. vasaros stovyklos!

Skirkite 2% pajamų mokesčio
Mūsų draugai

 

VARLINUKO NUOTYKIUS galima rasti čia:

Savanorystė vasaros stovykloje – puiki patirtis!

SVARBU: N-18 Reikalingos savybės: organizuotumas, gebėjimas valdyti situaciją, paslaugumas ir atidumas, nuoširdus noras mokytis ir tobulėti. Būtina bent minimali patirtis ar žinios bei nepriekaištinga reputacija.

SUTEIKIAME PAžYMAS apie atliktą savanorišką praktiką. Tai puikiai pasitarnauja būsimoje profesinėje veikloje!

IŠMOKAME DIENPINIGIUS: 20€ /d. (10€ maitinimas ir 10€ apgyvendinimas)

 

O dabar apie reikalą: mėgsti aktyvų gyvenimo būdą, o gal rengiesi skirti savo karjerą darbui su vaikais ar jaunimu?! Pas mus gali įgyti tokios patirties, kurios neišmoko jokie vadovėliai! Todėl, renkantis darbą, stovykloje atlikta savanoriška praktika pasitarnaus kaip didelis privalumas darbdavio akyse, kas yra itin svarbu planuojant primuosius karjeros žingsnius.

Savanoriškas darbas stovykloje - tai puiki galimybė išbandyti save, daug ko išmokti ir sužinoti, įgyti vertingos praktikos, užmegzti šaunių pažinčių, tobulėti, pasisemti jėgų, užsirekomenduoti, o tuo pačiu sveikai ir aktyviai praleisti laiką vienoje šauniausių vasaros stovyklų Lietuvoje. Savanoriai, pabuvę pas mus, vėliau atvyksta pakartotinai ne vienerius metus.

Dažniausiai savanorystę mūsų stovyklose renkasi būsimi pedagogai, socialiniai darbuotojai, neretai svečiuojasi ir būsimi gydytojai, psichologai, menininkai, būsimi kariai, sporto treneriai bei kiti, kuriems įdomu ir naudinga praplėsti savo praktines žinias, lavinti emocinę būklę, ugdyti socialinius ir komandinio darbo įgūdžius. Savanoriai, stažavęsi pas mus, vėliau labai sėkmingai tęsia savo profesines karjeras. Tikime, kad nemaža dalimi prie to prisideda stovykloje įgyti įgūdžiai ir žinios.

Bijoti ar abejoti tikrai nereikia: darbas vyks komandoje su patyriusiais stovyklų vadovais, kurie visada patars, padės, padrąsins ir pakels nuotaiką! Reikia tik pasirengti iššūkiams ir susipakuoti būtiniausius daiktus ir, sukaupus visą savo energiją bei gerą nuotaiką, laiku atvykti į sutartą vietą. Visu reikalingu inventoriumi, pirminiais apmokymais, nakvyne ir maitinimu pasirūpinsime mes!

Savanorystė vasaros stovykloje - tai smagus, aktyvus ir atsakingas darbas visą dieną, tad delsti neverta: ilgai galvojant, gali nelikti laisvų pozicijų mūsų šaunių savanorių gretose! (komanda formuojama iki birželio mėn. pradžios)

VARLINUKO VASAROS STOVYKLOS vyks nuo 2023.06.25 iki 08.18. Lokacijos: Vilniaus r. pušynuose prie ežerų ir Šventojoje prie jūros. Taigi, pasirinkimas didelis ir išsirinkti vieną ar kelias pamainas tikrai nesunku!

 

Susidomėjai?! Išsamią informaciją apie save prašome teikti el. paštu nuotykiauk@gmail.com (nepamiršk įrašyti savo telefono nr.)